Tweet |
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin Türk halk müziği korosu ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konseriyle Gitar Orkestrası müzikseverlerle buluşacak.
ANTALYA (İGFA) - Muratpaşa Belediyesi’nin koro ve orkestraları, yılsonu konserleriyle seyirci karşısına çıkıyor. Konserler dizisi Muratpaşa Belediyesi ana hizmet binasında bulunan kültür salonunda Şef Canan Kavut yönetiminde Muratpaşa Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu’nun konseriyle başlayacak. Konser 19 Nisan saat 20.30’da düzenlenecek.
Muratpaşa Belediyesi Gitar Orkestrası’nın sahne alacağı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konseri ise 22 Nisan’da gerçekleşecek. Belediye kültür salonundaki konser, saat 20.00’de başlayacak. Gülşah Kömür’ün solist olduğu konser Sevcan Tahtacı Çukur şefliğinde gerçekleşecek.
Muratpaşa Belediyesi ayrıca Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde bir hafta sürecek ‘DJ Kursu’ başlatıyor. 24-30 Nisan tarihlerinde düzenlenecek kurs, 12.00-16.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Başlangıç seviyesinde düzenlenecek kursta Dj’lik eğitimi Murat Aydın tarafından verilecek.
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahçe | 9 | 9 | 0 | 0 | 24 | 5 | 27 | +19 |
2 | Galatasaray | 9 | 8 | 0 | 1 | 18 | 5 | 25 | +13 |
3 | Adana Demirspor | 9 | 5 | 2 | 2 | 19 | 11 | 17 | +8 |
4 | Beşiktaş | 9 | 5 | 3 | 1 | 13 | 11 | 16 | +2 |
5 | Trabzonspor | 9 | 5 | 4 | 0 | 16 | 11 | 15 | +5 |
6 | Kasımpaşa | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 16 | 15 | -2 |
7 | Hatayspor | 9 | 3 | 1 | 5 | 16 | 11 | 14 | +5 |
8 | Çaykur Rizespor | 9 | 4 | 3 | 2 | 10 | 14 | 14 | -4 |
9 | Kayserispor | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | 9 | 13 | +1 |
10 | Sivasspor | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | 12 | 10 | -2 |
11 | Alanyaspor | 9 | 2 | 3 | 4 | 8 | 11 | 10 | -3 |
12 | MKE Ankaragücü | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 12 | 9 | +1 |
13 | Fatih Karagümrük | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | 9 | 9 | 0 |
14 | Antalyaspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | 11 | 9 | -2 |
15 | Konyaspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | 12 | 9 | -3 |
16 | Gaziantep FK | 9 | 3 | 6 | 0 | 7 | 15 | 9 | -8 |
17 | Başakşehir FK | 9 | 2 | 5 | 2 | 5 | 11 | 8 | -6 |
18 | Pendikspor | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 18 | 7 | -8 |
19 | İstanbulspor | 8 | 1 | 5 | 2 | 5 | 12 | 5 | -7 |
20 | Samsunspor | 8 | 0 | 6 | 2 | 5 | 14 | 2 | -9 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 9 | 8 | 1 | 0 | 22 | 6 | 24 | +16 |
2 | Kocaelispor | 9 | 6 | 2 | 1 | 15 | 9 | 19 | +6 |
3 | Göztepe | 9 | 5 | 2 | 2 | 10 | 4 | 17 | +6 |
4 | Bodrumspor | 9 | 5 | 2 | 2 | 12 | 7 | 17 | +5 |
5 | Gençlerbirliği | 9 | 5 | 2 | 2 | 12 | 10 | 17 | +2 |
6 | Bandırmaspor | 9 | 4 | 1 | 4 | 12 | 6 | 16 | +6 |
7 | Keçiörengücü | 9 | 4 | 3 | 2 | 7 | 7 | 14 | 0 |
8 | Manisa FK | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 7 | 13 | +5 |
9 | Çorum FK | 9 | 4 | 4 | 1 | 12 | 9 | 13 | +3 |
10 | Sakaryaspor | 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | 8 | 12 | 0 |
11 | Erzurumspor FK | 9 | 2 | 3 | 4 | 8 | 6 | 10 | +2 |
12 | Adanaspor | 9 | 3 | 6 | 0 | 9 | 12 | 9 | -3 |
13 | Boluspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 5 | 9 | 9 | -4 |
14 | Şanlıurfaspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 7 | 13 | 9 | -6 |
15 | Ümraniyespor | 9 | 2 | 5 | 2 | 8 | 15 | 8 | -7 |
16 | Tuzlaspor | 9 | 2 | 6 | 1 | 7 | 19 | 7 | -12 |
17 | Giresunspor | 9 | 1 | 6 | 2 | 6 | 13 | 5 | -7 |
18 | Altay | 9 | 1 | 6 | 2 | 5 | 17 | 5 | -12 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Van Spor FK | 10 | 9 | 1 | 0 | 14 | 7 | 27 | +7 |
2 | Esenler Erokspor | 9 | 8 | 1 | 0 | 18 | 4 | 24 | +14 |
3 | Ankaraspor | 10 | 6 | 1 | 3 | 14 | 6 | 21 | +8 |
4 | 1461 Trabzon FK | 9 | 6 | 1 | 2 | 16 | 3 | 20 | +13 |
5 | Nazilli Belediyespor | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | 11 | 19 | +4 |
6 | Bucaspor 1928 | 9 | 5 | 1 | 3 | 12 | 4 | 18 | +8 |
7 | Ankara Demirspor | 9 | 6 | 3 | 0 | 13 | 9 | 18 | +4 |
8 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 11 | 16 | +2 |
9 | Diyarbekir Spor | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 8 | 12 | -1 |
10 | Karacabey Belediye Spor | 10 | 3 | 5 | 2 | 7 | 7 | 11 | 0 |
11 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 9 | 3 | 5 | 1 | 6 | 10 | 10 | -4 |
12 | Serik Belediyespor | 10 | 2 | 5 | 3 | 4 | 8 | 9 | -4 |
13 | Bursaspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 6 | 11 | 9 | -5 |
14 | Altınordu | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 10 | 7 | 0 |
15 | Zonguldak Kömürspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 6 | 9 | 6 | -3 |
16 | Hes İlaç Afyonspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | -6 |
17 | Kırklarelispor | 10 | 1 | 6 | 3 | 4 | 17 | 6 | -13 |
18 | Adıyaman FK | 10 | 1 | 7 | 2 | 4 | 15 | 5 | -11 |
19 | Kırşehir Futbol SK | 10 | 1 | 7 | 2 | 5 | 18 | 5 | -13 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aliağa Futbol A.Ş. | 7 | 6 | 0 | 1 | 15 | 2 | 19 | +13 |
2 | Kepezspor FAŞ | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 3 | 14 | +9 |
3 | Kırıkkalegücü FK | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 4 | 12 | +3 |
4 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 4 | 12 | +2 |
5 | Mardin 1969 Spor | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 7 | 11 | +4 |
6 | K.Çekmece Sinopspor | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 6 | 10 | +3 |
7 | 52 Orduspor FK | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | 6 | 9 | 0 |
8 | Artvin Hopaspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 3 | 8 | +3 |
9 | Edirnespor | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 4 | 8 | +2 |
10 | İnegöl Kafkas GK | 6 | 2 | 3 | 1 | 4 | 8 | 7 | -4 |
11 | Talasgücü Belediyespor | 7 | 2 | 5 | 0 | 8 | 14 | 6 | -6 |
12 | Malatya Arguvanspor | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 | 4 | 5 | -2 |
13 | Gümüşhanespor | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | 10 | 4 | -5 |
14 | Karabük İdmanyurdu Spor | 7 | 1 | 5 | 1 | 5 | 16 | 4 | -11 |
15 | Tarsus İdman Yurdu | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 16 | 4 | -11 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
27/10/2023 | Hatayspor | vs | Kayserispor |
27/10/2023 | Kasımpaşa | vs | İstanbulspor |
28/10/2023 | Alanyaspor | vs | Sivasspor |
28/10/2023 | Adana Demirspor | vs | Konyaspor |
28/10/2023 | Çaykur Rizespor | vs | Galatasaray |
29/10/2023 | Fatih Karagümrük | vs | Trabzonspor |
29/10/2023 | Antalyaspor | vs | Başakşehir FK |
29/10/2023 | MKE Ankaragücü | vs | Samsunspor |
29/10/2023 | Pendikspor | vs | Fenerbahçe |
30/10/2023 | Beşiktaş | vs | Gaziantep FK |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
27/10/2023 | Şanlıurfaspor | vs | Giresunspor |
28/10/2023 | Keçiörengücü | vs | Göztepe |
28/10/2023 | Tuzlaspor | vs | Erzurumspor FK |
28/10/2023 | Boluspor | vs | Bodrum FK |
28/10/2023 | Kocaelispor | vs | Gençlerbirliği |
29/10/2023 | Manisa FK | vs | Çorum FK |
29/10/2023 | Adanaspor | vs | Ümraniyespor |
29/10/2023 | Altay | vs | Sakaryaspor |
29/10/2023 | Eyüpspor | vs | Bandırmaspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
28/10/2023 | Hes İlaç Afyonspor | vs | Karacabey Belediye Spor |
28/10/2023 | Adıyaman FK | vs | Bucaspor 1928 |
28/10/2023 | Diyarbekir Spor | vs | Yeni Mersin İdman Yurdu |
28/10/2023 | Kırklarelispor | vs | Beyoğlu Yeniçarşıspor |
28/10/2023 | Kırşehir Futbol SK | vs | Ankara Demirspor |
28/10/2023 | Serik Belediyespor | vs | Bursaspor |
28/10/2023 | Zonguldak Kömürspor | vs | Altınordu |
28/10/2023 | 1461 Trabzon FK | vs | Nazilli Belediyespor |
28/10/2023 | Esenler Erokspor | vs | Ankaraspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
28/10/2023 | Artvin Hopaspor | vs | Aliağa Futbol A.Ş. |
28/10/2023 | Karabük İdmanyurdu Spor | vs | İnegöl Kafkas GK |
28/10/2023 | K.Çekmece Sinopspor | vs | Kırıkkalegücü FK |
28/10/2023 | Malatya Arguvanspor | vs | Gümüşhanespor |
28/10/2023 | Talasgücü Belediyespor | vs | Edirnespor |
28/10/2023 | Tarsus İdman Yurdu | vs | Ayvalıkgücü Belediyespor |
28/10/2023 | 52 Orduspor FK | vs | Kepezspor FAŞ |