USD 7,0000
EUR 9,0000
USD/EUR 1,20
ALTIN 400,00
BİST 1.000
YOL DURUMU
1Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Çağlayan Kavşağı- Gemlik Serbest Bölge Kavşağı 9-12.km.leri arasında bakım-onarım çalışması nedeniyle İstanbul-İzmir istikametlerinde çalışma programına göre önce sağ daha sonra sol şeritler trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanmaktadır.
2Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Altınova Kavşağı-Kılıç Kavşağı 0-6.km.leri arasında bakım-onarım çalışması nedeniyle İstanbul istikametinde bant aktarımı yapılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
3TEM Otoyolunun Şekerpınar Kavşağı-Gebze Kavşağı arası Gebze Mevkii 42.km.sinde bulunan Kirazpınar Bağlantı Yolu Köprüsünde banketlerin (emniyet şeritleri) bulunduğu alanlarda köprü ayak imalatları çalışması nedeniyle otoyolun her iki yönünde banketler (emniyet şeritleri) trafiğe kapatılarak ulaşım her iki yönde mevcut 3 şeritten olağan şekilde sağlanmaktadır.
4Ankara Çevre Otoyolunun Pozantı Kavşağı-Konya Kavşağı 5-6.km.leri arasındaki ayrım kolunda köprü onarım çalışmaları nedeniyle ayrım kolu trafiğe kapatılarak Ankara ve Konya istikametinde ulaşım Polis Akademisi Kavşağından sağlanmaktadır.
5Uşak-Afyonkarahisar yolunun 5-6.km.leri arasında sanat yapısı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
6Yozgat-Alaca-Çorum yolunun 11-15.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Sinop-Boyabat yolunun 51.km.sinde köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Vezirköprü-Havza yolunun 38-42. km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Saray-Çerkezköy yolunun 6-9.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle ulaşım tek yönden gidiş geliş olarak sağlanmaktadır.
10Trabzon Rize yolunun 2.km.sinde (Karadeniz Teknik Üniversitesi C kapısı önü Mevkii) yaya üst geçidi montaj çalışması nedeniyle her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.