Tweet |
HDI Sigorta Kadınlar Türkiye Kupası Dörtlü Final maçları 4 ve 5 Mayıs 2024 tarihlerinde Ankara THF Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu'nda oynanacak.
ANKARA (İGFA) - Dörtlü Final'de yarı final maçları 4 Mayıs Cumartesi günü oynanacak.
İlk yarı final maçında Armada Praxis Yalıkavak ile İzmir Büyükşehir Belediyesi saat 13.00'te karşılaşacak. Diğer yarı final maçı da Konyaaltı Belediyesi ile Kastamonu Belediyesi arasında saat 15.00'te oynanacak.
HDI Sigorta Kadınlar Türkiye Kupası finali ise 5 Mayıs Pazar günü saat 18.30'da başlayacak. Dörtlü Final karşılaşmaları TRT Spor Yıldız kanalından canlı olarak yayınlanacak.
Maçlar öncesi basın toplantısı düzenlenecek
HDI Sigorta Kadınlar Türkiye Kupası Dörtlü Final'inde mücadele edecek takımların kaptanları, 3 Mayıs Cuma günü düzenlenecek basın toplantısına katılacak.
THF Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu'nda düzenlenecek toplantı saat 14.00'te düzenlenecek ve THF TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahçe | 9 | 9 | 0 | 0 | 24 | 5 | 27 | +19 |
2 | Galatasaray | 9 | 8 | 0 | 1 | 18 | 5 | 25 | +13 |
3 | Adana Demirspor | 9 | 5 | 2 | 2 | 19 | 11 | 17 | +8 |
4 | Beşiktaş | 9 | 5 | 3 | 1 | 13 | 11 | 16 | +2 |
5 | Trabzonspor | 9 | 5 | 4 | 0 | 16 | 11 | 15 | +5 |
6 | Kasımpaşa | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 16 | 15 | -2 |
7 | Hatayspor | 9 | 3 | 1 | 5 | 16 | 11 | 14 | +5 |
8 | Çaykur Rizespor | 9 | 4 | 3 | 2 | 10 | 14 | 14 | -4 |
9 | Kayserispor | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | 9 | 13 | +1 |
10 | Sivasspor | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | 12 | 10 | -2 |
11 | Alanyaspor | 9 | 2 | 3 | 4 | 8 | 11 | 10 | -3 |
12 | MKE Ankaragücü | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 12 | 9 | +1 |
13 | Fatih Karagümrük | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | 9 | 9 | 0 |
14 | Antalyaspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | 11 | 9 | -2 |
15 | Konyaspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | 12 | 9 | -3 |
16 | Gaziantep FK | 9 | 3 | 6 | 0 | 7 | 15 | 9 | -8 |
17 | Başakşehir FK | 9 | 2 | 5 | 2 | 5 | 11 | 8 | -6 |
18 | Pendikspor | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 18 | 7 | -8 |
19 | İstanbulspor | 8 | 1 | 5 | 2 | 5 | 12 | 5 | -7 |
20 | Samsunspor | 8 | 0 | 6 | 2 | 5 | 14 | 2 | -9 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 9 | 8 | 1 | 0 | 22 | 6 | 24 | +16 |
2 | Kocaelispor | 9 | 6 | 2 | 1 | 15 | 9 | 19 | +6 |
3 | Göztepe | 9 | 5 | 2 | 2 | 10 | 4 | 17 | +6 |
4 | Bodrumspor | 9 | 5 | 2 | 2 | 12 | 7 | 17 | +5 |
5 | Gençlerbirliği | 9 | 5 | 2 | 2 | 12 | 10 | 17 | +2 |
6 | Bandırmaspor | 9 | 4 | 1 | 4 | 12 | 6 | 16 | +6 |
7 | Keçiörengücü | 9 | 4 | 3 | 2 | 7 | 7 | 14 | 0 |
8 | Manisa FK | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 7 | 13 | +5 |
9 | Çorum FK | 9 | 4 | 4 | 1 | 12 | 9 | 13 | +3 |
10 | Sakaryaspor | 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | 8 | 12 | 0 |
11 | Erzurumspor FK | 9 | 2 | 3 | 4 | 8 | 6 | 10 | +2 |
12 | Adanaspor | 9 | 3 | 6 | 0 | 9 | 12 | 9 | -3 |
13 | Boluspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 5 | 9 | 9 | -4 |
14 | Şanlıurfaspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 7 | 13 | 9 | -6 |
15 | Ümraniyespor | 9 | 2 | 5 | 2 | 8 | 15 | 8 | -7 |
16 | Tuzlaspor | 9 | 2 | 6 | 1 | 7 | 19 | 7 | -12 |
17 | Giresunspor | 9 | 1 | 6 | 2 | 6 | 13 | 5 | -7 |
18 | Altay | 9 | 1 | 6 | 2 | 5 | 17 | 5 | -12 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Van Spor FK | 10 | 9 | 1 | 0 | 14 | 7 | 27 | +7 |
2 | Esenler Erokspor | 9 | 8 | 1 | 0 | 18 | 4 | 24 | +14 |
3 | Ankaraspor | 10 | 6 | 1 | 3 | 14 | 6 | 21 | +8 |
4 | 1461 Trabzon FK | 9 | 6 | 1 | 2 | 16 | 3 | 20 | +13 |
5 | Nazilli Belediyespor | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | 11 | 19 | +4 |
6 | Bucaspor 1928 | 9 | 5 | 1 | 3 | 12 | 4 | 18 | +8 |
7 | Ankara Demirspor | 9 | 6 | 3 | 0 | 13 | 9 | 18 | +4 |
8 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 11 | 16 | +2 |
9 | Diyarbekir Spor | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 8 | 12 | -1 |
10 | Karacabey Belediye Spor | 10 | 3 | 5 | 2 | 7 | 7 | 11 | 0 |
11 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 9 | 3 | 5 | 1 | 6 | 10 | 10 | -4 |
12 | Serik Belediyespor | 10 | 2 | 5 | 3 | 4 | 8 | 9 | -4 |
13 | Bursaspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 6 | 11 | 9 | -5 |
14 | Altınordu | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 10 | 7 | 0 |
15 | Zonguldak Kömürspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 6 | 9 | 6 | -3 |
16 | Hes İlaç Afyonspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | -6 |
17 | Kırklarelispor | 10 | 1 | 6 | 3 | 4 | 17 | 6 | -13 |
18 | Adıyaman FK | 10 | 1 | 7 | 2 | 4 | 15 | 5 | -11 |
19 | Kırşehir Futbol SK | 10 | 1 | 7 | 2 | 5 | 18 | 5 | -13 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aliağa Futbol A.Ş. | 7 | 6 | 0 | 1 | 15 | 2 | 19 | +13 |
2 | Kepezspor FAŞ | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 3 | 14 | +9 |
3 | Kırıkkalegücü FK | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 4 | 12 | +3 |
4 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 4 | 12 | +2 |
5 | Mardin 1969 Spor | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 7 | 11 | +4 |
6 | K.Çekmece Sinopspor | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 6 | 10 | +3 |
7 | 52 Orduspor FK | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | 6 | 9 | 0 |
8 | Artvin Hopaspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 3 | 8 | +3 |
9 | Edirnespor | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 4 | 8 | +2 |
10 | İnegöl Kafkas GK | 6 | 2 | 3 | 1 | 4 | 8 | 7 | -4 |
11 | Talasgücü Belediyespor | 7 | 2 | 5 | 0 | 8 | 14 | 6 | -6 |
12 | Malatya Arguvanspor | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 | 4 | 5 | -2 |
13 | Gümüşhanespor | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | 10 | 4 | -5 |
14 | Karabük İdmanyurdu Spor | 7 | 1 | 5 | 1 | 5 | 16 | 4 | -11 |
15 | Tarsus İdman Yurdu | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 16 | 4 | -11 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
27/10/2023 | Hatayspor | vs | Kayserispor |
27/10/2023 | Kasımpaşa | vs | İstanbulspor |
28/10/2023 | Alanyaspor | vs | Sivasspor |
28/10/2023 | Adana Demirspor | vs | Konyaspor |
28/10/2023 | Çaykur Rizespor | vs | Galatasaray |
29/10/2023 | Fatih Karagümrük | vs | Trabzonspor |
29/10/2023 | Antalyaspor | vs | Başakşehir FK |
29/10/2023 | MKE Ankaragücü | vs | Samsunspor |
29/10/2023 | Pendikspor | vs | Fenerbahçe |
30/10/2023 | Beşiktaş | vs | Gaziantep FK |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
27/10/2023 | Şanlıurfaspor | vs | Giresunspor |
28/10/2023 | Keçiörengücü | vs | Göztepe |
28/10/2023 | Tuzlaspor | vs | Erzurumspor FK |
28/10/2023 | Boluspor | vs | Bodrum FK |
28/10/2023 | Kocaelispor | vs | Gençlerbirliği |
29/10/2023 | Manisa FK | vs | Çorum FK |
29/10/2023 | Adanaspor | vs | Ümraniyespor |
29/10/2023 | Altay | vs | Sakaryaspor |
29/10/2023 | Eyüpspor | vs | Bandırmaspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
28/10/2023 | Hes İlaç Afyonspor | vs | Karacabey Belediye Spor |
28/10/2023 | Adıyaman FK | vs | Bucaspor 1928 |
28/10/2023 | Diyarbekir Spor | vs | Yeni Mersin İdman Yurdu |
28/10/2023 | Kırklarelispor | vs | Beyoğlu Yeniçarşıspor |
28/10/2023 | Kırşehir Futbol SK | vs | Ankara Demirspor |
28/10/2023 | Serik Belediyespor | vs | Bursaspor |
28/10/2023 | Zonguldak Kömürspor | vs | Altınordu |
28/10/2023 | 1461 Trabzon FK | vs | Nazilli Belediyespor |
28/10/2023 | Esenler Erokspor | vs | Ankaraspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
28/10/2023 | Artvin Hopaspor | vs | Aliağa Futbol A.Ş. |
28/10/2023 | Karabük İdmanyurdu Spor | vs | İnegöl Kafkas GK |
28/10/2023 | K.Çekmece Sinopspor | vs | Kırıkkalegücü FK |
28/10/2023 | Malatya Arguvanspor | vs | Gümüşhanespor |
28/10/2023 | Talasgücü Belediyespor | vs | Edirnespor |
28/10/2023 | Tarsus İdman Yurdu | vs | Ayvalıkgücü Belediyespor |
28/10/2023 | 52 Orduspor FK | vs | Kepezspor FAŞ |